Alissar

Naša výletná loď Alissar je určená pre menšiu skupinu, 15-20 ľudí, a preto ponúka viac pohodlia a súkromia. Je veľmi jedinečná, pretože je jednou z dvoch lodí na svete, postavenou vo fénickom štýle. Počas výletu ponúkame výborný obed pripravený na rošte so šalátom, minerálne vody a čaj. Taktiež priestor na opaľovanie, oddych a spoznávanie okolia. Počas prestávok na jednotlivých stanovištiach v zálive si môžete zaplávať a vyskúšať šnorchľovanie.

Je možné dohodnúť aj výlet s možnosťou chytania rýb. 

Váš záujem o výlet loďou Vás prosíme dať nám na vedomie najneskôr do popoludnia predošlého dňa.

...Galéria

Barakah

Naša jachta, Barakah, je vhodná pre skupinu 40-45 osôb. Ponúka priestranný salón zariadený na vysokej úrovni a oddychové miestnosti na spodnom podlaží pre náročných klientov. Salón je perfektným miestom na organizovanie súkromných narodeninových osláv alebo oslavu jedinečných príležitostí vo Vašom živote. Pre klientov, ktorí sa radi opaľujú a relaxujú, je pripravené komfortné sedenie a matrace na ležanie.

Počas výletu navštívime mnoho prekrásnych potápačských lokalít a miest vhodných na šnorchľovanie. Zadná časť jachty je prispôsobená na ľahký vstup do vody pre potápačov. Pre klientov ponúkame výborný obed pripravený na rošte so šalátom, minerálne vody a čaj.

Váš záujem o výlet loďou Vás prosíme dať nám na vedomie najneskôr do popoludnia predošlého dňa.

...Galéria

Yasmena

Naša loď Yasmena, určená pre 25 ľudí, zakotví počas výletu na mnohých krásnych potápačských lokalitách. Potápaniachtiví turisti sú sprevádzaný do podmorského sveta Yazanom Alsaedom, jeden po druhom, jednak kvôli ich bezpečnosti a taktiež aby dostatočne využili možnosť spoznávať podmorský svet, koraly, ryby a celý podmorský život. Pre potápačov sme schopní zabezpečiť 2 ponory za deň. Je tu možnosť využiť tak nočné potápanie, ako aj potápanie k vraku lode. Počas výletu ponúkame výborný obed pripravený na rošte so šalátom, minerálne vody a čaj. V prestávkach počas ponorov a plávania je možné opaľovať sa, oddychovať a spoznávať okolie na terasovej streche lode.

Je možné dohodnúť aj výlet s možnosťou chytania rýb.

Celodenný výlet začína o 10:00 hodine a loď vyráža z Royal Yacht Club-u, návrat je medzi 14:00 – 15:00 hodinou. Váš záujem o výlet loďou, potápanie a šnorchľovanie Vás prosíme dať nám na vedomie najneskôr do popoludnia predošlého dňa.

 

...Galéria

  • Slider 1